No dobre náš Dy Vinciho kód, ale kde potom to drevo je? Keď vás to naučil Dekret Matejovie. Pane, ja ale viem, že celé Záhorie dali zalesňovať páni zo Stupavy cca okolo roku 1600 .
Tak kde je to drevo ?
ľudia sa sťažujú, že ho niet a je vraj drahé ?! Prečo je drahé ? Zdražela ropa a plyn ? A či drsný zákon trhu ?
Alebo chamtivosť majiteľa lesov?


