Penzisti: Chceme vyššie dôchodky, doplatky na lieky a poukazy na rekreáciu. Čo si myslia o tom ekonómovia?
Podvraťáčik, ja som síce pionier bol. A chodil som aj na náboženstvo. Ja mám odpracovaných pár brigád aj na škole, škôlke, KD, na na dvoch kostoloch ! A na kostol som aj prispel finančne! Komunistom som nebol a schôdze so nenávidel.
Ale synku, ja som potreboval peniažky, a keďže ináč neviem prísť ku peniazom, musel som pracovať ! A pracoval som dosť! A niekedy až dosť veľa !
Vieš, ja by som vedel prežiť aj bez 13. dôchodku ?! Ale prečo by som to robil ? Veď žiadna rodina neodmietne príspevky štátu !!! A dokonca to neurobia ani veľmi bohaté rodiny to neurobia !!! Prečo by som to mal robiť ja?? A obzvlášť, keď som si všetko odpracoval !! A bohate odpracoval !