Pripustme, že sme predali strategické podniky zle ?! Lenže, čo robili všetci ekonómovia SR ??!! Čo robili špičkoví právnici ? Čo robil expert profesor Stanke zo SAV ? Prečo neprotestoval Fico a Smer, Most -HID, SNS mala spáchať revolúciu ?! Alebo defenestráciu ?!
Mňa iné srdí ! Prečo my nestaviame naše firmy aby tieto prinášali zlaté vajca! Prečo sa to nekoná obnova a obroda SR? Prečo to ľudia nežiadajú ? Prečo sa politici hádajú a nerobia kroky aby republika prosperovala ?!
A ináč, pochybujem, aby mal bežný Nemec 3000 euro dôchodok!!!


