A prečo potom niekto dostane "13. dôchodok" vo výške 300,- eur a niekto iba 50,- eur ?!
Potom by mala platiť aj pri tomto rovnosť (rovnaká výška ) ?!
A ešte k vášmu príspevku vyššie. Vy tvrdíte, že niekto má vysoký dôchodok preto, že mal vysoký zárobok. Áno, máte pravdu. Lenže, ten zárobok každý dosiahol rôznym spôsobom. Niekto sa snažil, študoval, vymýšľal a riešil a teda zaslúžila sa svojim výskumom, projektom, konštrukciou, transplantáciou k veľkému prospechu pre štát - krajinu. Naproti tomu niekto iný prispieval svojou snahou, poctivou prácou k rastu príjmov v štát. pokladnici.
Ja týmto ľuďom tento dôchodok nezazlievam! Ale zazlievam ho tým ľuďom, ktorí sa k vysokým dôchodkom dostali cez svoju politickú stranu !!!!!! A preto takým ľuďom nedávam svoj hlas.


