Ale vadi, avsak ctim zakony, pokial su vsetky indicie bez dokazov, tak nebudem predsa vykrikovat ako ovca, ze prec s Ficom, ci s vladou. Matovic bol trestne stuhany a nic sa nedialo, Kollar ma za sebou pohnutu minulost z ktorej si dobre uziva a nic sa nedeje, atd. Preto som za to, aby sa hlasno povedalo, co sa tu niekomu nepaci, ked zlyhava pravo, ale nie klast ultimata, ci odchod vlady. Niet politika, ktory by mohol povedat, ze je cisty a podobne aj cloveka. Sme ludia prilezitost robi zlodeja. Vsade sa v EU kradne aj korumpuje, len ide o to, aby to neprerastlo do velkych rozmerov. A u nas je miera znacna, preto treba urobit zakony, nie menit vlady...


