Čí-taj! A zisti si aj regionálne opatrenia navyše.
Čí-taj! A zisti si aj regionálne opatrenia navyše.
Ja veľmi dobre chápem súvislosti, pretože som sa učil, som sa učil, som sa učil. V Izraeli je 90% zaočkovaných, tak kto sa tam má nakaziť? Porovnaj si počty nakazených pred vakcináciou a po vakcinácii. V Čechách sa tomu hovorí nebe a dudy.
Trochu zle si to vysvetľuješ. Ten policajt Ťa môže kontrolovať iba na území SR a to znamená, že už si na to územie vstúpil a nik Ti nebránil. O tom čomu sa na území SR musíš v zmysle iných zákonov a nariadení podrobiť hovoria tie iné zákony.
Dám Ti otázku. Hlasoval si Ty niekedy inak ako klub ktorého si bol práve členom?
Čo je na tom trestné? Iba to, že ani jeden z nich nekonal v zmysle zákona. A ešte mi povedz, odkedy je predseda vlády oprávnený viesť vyšetrovanie trestného činu na vlastnú päsť a vydávať príkazy na prešetrenie? Mne z toho vychádza iba jedno. Každý zúčastnený chcel z toho niečo pre seba vyťažiť a zistené skutočnosti mali slúžiť na vydieranie čo je trestný čin.
Dobrá správa pre alergikov. Tí to vykýchajú. :-)
Pretože nakoniec si to odserie zdravotnícky personál. A to nezaujíma iba egoistov. Ako by sa Ti páčilo keby sa potom na Teba vykašľali aj oni? Lieč sa doma sám Invermektínom. To by si hneď vedel kto je čo povinný urobiť kvôli Tebe.
A v Austrálii je najmenej 99% nakazených z Austrálie. Základná škola a učiť sa, učiť sa, učiť sa.
My robíme mesačne 0,2 AG testu a 0,04 PCR testu na obyvateľa a polovica debkov tu vybľakuje ako na tom zarábajú. Dohodnite sa.
V tom civilizovanom Rakúsku potrebuješ 48 hodinový AG test aj keď ideš na verejné WC.
Ja do tých Tatier chodím každý rok, tak niečo o tom ako to vyzerá viem, na rozdiel od Teba.
Dokážeš človeka pobaviť. Ujovinami.
Ty prázdne Tatry. Skús si na tento rok nájsť ubytovanie v Tatrách.
Ibaže odkedy sa dali zaočkovať prvé desaťtisíce dobrovoľníkov v rámci klinických skúšok uplynulo už hodne viac času ako rok a deň a nejak tá vlna neprichádza. Někde museli soudruzi udělat chybu.
Protiargument, že je to inak nebude? To by musel Tvoj mozog fungovať na iné palivo ako FCB a You Tube.
Napísali iba to, že tí ktorých zaočkovali pred 8 mesiacmi dostali delta mutáciu v oveľa menšom percente ako tí ktorí zaočkovaní neboli a z toho jasne vyplýva, že sú chránení.
Pozrel som si štatistiky úmrtí v Maďarsku. Z posledných 100 obetí bolo 24 do 60 rokov, takže každý štvrtý. U nás to vychádza asi 3000 ľudí. Ty 0,01%.
Tebe by nepomohlo ani keby Ti tie štatistiky napchali do gágora. Nedokážeš posúdiť a spracovať ani tých pár údajov ktoré máš. Z našej dediny zomreli dvaja medzi 50-60 a takých dedín je u nás asi 2000. Ty 0,01%.
Tých 8 ľudí do 30 rokov: jasne bolo povedané 8 v rozmedzí 18-30 rokov + 6 mladších.
Zdravému nič nehorí, máš pravdu ale: aj Tí v Amerike boli zdraví pokiaľ im nepadol barák, aj tí na Morave boli zdraví pokiaľ neprišlo tornádo, ani Ty nevieš či ti náhodou zajtra nezačne horieť. Tvrdenie, že ja som zdravý a vždy to tak bude môže povedať iba debil. Nevieš dňa ani hodiny, ak ti to niečo hovorí.
Odporúčame