Ešte keby si pochopil, čo vlastne napísali, mohol by si sa k tomu vyjadrovať.
Ešte keby si pochopil, čo vlastne napísali, mohol by si sa k tomu vyjadrovať.
Ja sa Ťa pýtam, prečo zomierajú v Rusku v takom hojnom počte ľudia na deltu keď tam skoro nikto nie je vakcinovaný. Prestaňte tu už trepať voloviny a sledujte čo sa deje. Na deltu zomierajú presne tak isto ako na ostatné mutácie. V GB zatiaľ zomiera iba 20 ľudí, pretože pred piatimi týždňami bolo denne nakazených iba 2000 ľudí. Takže počítaj, že to bude rásť a onedlho to budú aj v GB stovky mŕtvych denne.
Aj v Rusku? Bože Ty máš strašne zošrotovaný mozog.
Že by to bolo zámerne? Aby to pochopili aj tí čo vyšli z piatej triedy ZŠ so štvorkami?
Preštuduj si právomoci Haagského súdu. V týchto otázkach nemá právo vydávať záväzné stanoviská. Iba odporúčania.
A čo keď to hovoria. Je to iba ich súkromný názor na právny problém a nezáväzne môžu kecať kedy chcú a čo chcú. Ak sú o tom presvedčení tak nech to dajú na ústavný súd a ten rozhodne. Následne zasadne parlament a zmení ústavu pretože táto je stavaná na normálny stav a nie na výnimočné situácie. (precedens sudcu z USA z Anglosaského práva: nemáme právo ich súdiť, pretože nikto z nás nikdy nič podobné nezažil).
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/Z…
Pozri si kto všetko a proti čomu môže u nás v zmysle zákona o verejnom zdraví obyvateľstva nariadiť povinné očkovanie. Ty so svojimi blbými názormi pošliapavaš moje dve najzákladnejšie ľudské práva a to: právo na život a právo na zdravie. Naopak štát mi ich týmito opatreniami chráni. Ty aj s Tvojimi ľudskými právami si zgegni kedy chceš a na čo chceš ale nemáš najmenšie právo ohroziť mňa alebo iných. Uverím Ti ak mi dáš znenie paragrafu ktorý tebe osobne alebo iným toto právo dáva.
Otázka. Je nejaká rezolúcia nejakého orgánu EÚ nad našimi zákonmi? Ak nie, tak si s ňou môžu vytrieť zadok.
A to je aký dôkaz účinnosti Invermektinu? Ja som mal pred rokmi týždeň teploty 39°C, tiež do mňa ládovali antibiotiká a presne po týždni som sa ráno zobudil, teplota 36,8°C a bol som úplne zdravý. Po čase vysvitlo, že to bola tzv. Herxheimerova reakcia a vysoké dávky antibiotík iba škodili.
Nenarazil do kartónu ale do ruky v ktorej ten kartón držala. Na preteky som chodil ale nie na preteky k.....v na bicykloch.
Budeš sa čudovať, ale za mladi som na motokros chodil a celá dráha bola opáskovaná.
Pravdu máš iba v poslednej vete. Ak si niekto sadne na bicykel a mozog odloží do kapsičky pod sedadlom a ide, tak to sa ukontrolovať nedá. Jednoducho celé čelo peletónu ju videlo a nikto nič nerobil, pritom bolo jasné, že ona ich nevidí. Ešte raz opakujem: narazil cyklista do nej nie ona do cyklistov. Nech si spytujú svoje sprosté egá. A pravda je aj taká, že nemám rád k....v na bicykloch pretože som kvôli nim zažil na ceste niekoľko prekérnych situácií a minimálne dvaja žijú iba vďaka mojim rýchlym reakciám.
Pretože neobišiel prekážku na ceste (najlepšie vo vzdialenosti 1,5 m) a zámerne do nej narazil.
Ty ju obviňuješ, tak chcem vedieť z čoho. Takže?
Asi prvý krát s Tebou súhlasím.
Evidentne rýchlejšie jazdíš ako rozmýšľaš. Povedz mi čo podľa Teba porušila. Najlepšie nejaký zákon.
Porovnávať preteky k....v na bicykloch s verejnou dopravou môže iba človek rozumu mdlého. A to myslím úplne vážne.
1. Stála na okraji cesty. Povedz mi znenie zákona ktorý jej to zakazuje.
2. Nikde tam neboli žiadne zábrany ktoré by musela prekonať, nikde tam nebol usporiadateľ ktorého príkazy by musela počúvať. Znova nič neporušila.
3. Na nezabezpečenej trati je každý účastník povinný dbať na bezpečnosť svoju a bezpečnosť ostatných.
4. Jediný kto v danom momente porušil všetky pravidlá bol ten k...t na bicykli.
Odporúčame