Ešte zabudli dodať, že k najväčším rizikám predovšetkým patria jar, leto, jeseň, zima a vypatlané hlavy úradníkov v Bruseli.
Ešte zabudli dodať, že k najväčším rizikám predovšetkým patria jar, leto, jeseň, zima a vypatlané hlavy úradníkov v Bruseli.
Zlaté časy bitkárskych klanov v Bratislave za totality. Takíto "cudzinci" by v Starom meste dostali takú nakladačku po ktorej by sa vyprázdňovali v rôznych farbách niekoľko týždňov.
Výstižný úryvok z textu piesne K.Kryla " Na rohu ulice vrah o morálce káže ..." a to samozrejme platí aj dnes a je jedno z ktorého tábora ten vrah je.
Toto by mala tá slnečnica plná demokratického semena pravidelne prednášať pozostalým po hrdinoch napr. z Iraku. Hnus v priamom prenose.
Od USA-CIA rozosievačov demokracie je to mimoriadne prezieravé rozhodnutie. Bojovať s bezcitnými militantnými islamskými teroristami najhrubšieho zrna je treba priamo pri životodárnych koreňoch. Očakávam preventívne humanitárne kobercovo-kazetovo-fosforové rozsiahle bombardovanie predmestí Paríža a Londýna.
Ľúto mi je väčšiny a to absolútnej na Ukrajine ktorá si pre mňa z nepochopiteľných príčin neuvedomuje že najbližšie desaťročia ich budú noví " najdemokracitejší priatelia " predovšetkým z akademie CIA strihať a strihať až po krvavé korienky a kŕmiť odpadom z USA a EÚ. Zostane už iba koniec ako v rozprávke " Takto tam žili až kým všetci nepomreli".
Jarošovi budú ustupovať dovtedy kým USA-CIA akademici nasadení na Ukrajine nenájdu voľnú cestu na jeho likvidáciu. Už teraz je jasné že úplne skončil a nie iba v politike.
Ak čoskoro nezazvoní poriadny budík tak celá EÚ zletí na pozlátenom chrbte satana z USA rovno do pekla chudoby a reálneho terorizmu islamských radikálov ( detí matky z CIA ). Ešte rýchlo podpísať TTIP a cesta k zotročeniu bude otvorená.
Tak toto je úplne postavené na lopatky -))). Najskôr by som znížila platy poslancov s takýmito návrhmi na 1/5 lebo vynechali návrh na zavedenie manželstiev na dobu určitú uzatvorených pod obecnými a okresnými mostami resp. niekde v kukurici. Ak nebude dieťa manželstvo zanikne automaticky bez účasti aktérov po najbližšej menštruácii. ;-)))))
O kom to tu vypisuješ ?? Čo to je " Dobre nám" ?? Snáď nepatríš k zločineckej organizácií EK ??
Nastáva čas na zobudenie občianskej spoločnosti v EÚ a prejavenie aktívneho odporu proti svojvôli hŕstky skorumpovaných úradníkov Bruselu. Ak sa čoskoro nespamätáme tak nás krachujúce USA stiahnu do žumpy bolesti, a krvi. Toto čo sa tu dnes deje je americký hnus v priamom prenose.
To je veľká pravda ale USAteroristickej organizácií MONSANTO ožobračujúcej aj vlastných spoluobčanov by to vôbec nevyhovovalo.
Stačilo iba napísať na ktorom oddelení USA ambasády berieš judášsky groš. Tvoje sci fi bláboly bez logiky podstaty ukazujú že si absolútne "mimo mísu". Je mi ťa úprimne ľúto.
K tej otázke by sa hodila aj nejaká paralela či ???? alebo pochopiť význam "dvojitý agent".
Jednoznačne to povoľuje Hlava XXII ;-))))
Silvo veľa si napísal a nič si tým nepovedal. Niečo málo pamätám a viem že sme nehladovali keď boli obchody otvorené do 18.oo a v nedeľu boli zatvorené. Nedeľa patrila vždy rodine a ľudia si mali čo povedať. Deti sa vychovávali k empatii, súdržnosti rodiny a vzájomnej pomoci s vedomím určitej zodpovednosti. To všetko sa ale v dnešnom zhone a "bažení po nedeľnej práci
Pekne Peter, sama by som to asi lepšie nevystihla.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
Odporúčame