Nuž opatrne s tým pohľadom " Zvonku " !! CIA si robí po celom svete čo chce a nejaký Obama nemá na to žiaden vplyv.Ak sa rozhodne CIA zvýšiť dodávky zbraní pre kohokoľvek v Sýrii, tak turci zrazia kufre a poslušne urobia obslužný servis, lebo ani Erdogan nie je nepriestrelný. Čo sa týka úpadku USA, tak treba vedieť, že sa zakusujú do celého "spriazneného" okolia, viď pripravovaná obchodná dohoda medzi dementnou EÚ a diktátorským hegemónom USA, ktorá najskôr potopí Európu a amíci, ak im to Čína dovolí dorazia aj celý Stredný východ. Nuž každodenný hnus v priamom prenose.

