Stále majú šancu prezentovať čo doteraz dokázali. Jediné čo je za nimi vidieť je "lebo Fico" a to je málo na to aby dostali vstupenku k válovu a plakali 4 roky že im nikto nerozumie a oni nemajú silu niečo zmeniť.
Najlepšia šanca stať sa dobrým riaditeľom podniku je postaviť sa v montérkach k sústruhu a ukázať najprv čo je vo mne aby ma v budúcnosti nikto nepresviedčal že niečo sa nedá.
Mladá krv do regiónov pod priamu kontrolu voličov a po oddelení zrna od pliev sa môžu pokúsiť získať dôveru o level vyššie.

