Presne takých sporiteľov do II.DP ako si ty potrebovala a potrebuje zlodejská klika okolo Kaníka. O II. pilieri nemáš ani šajnu !! Ľutujem tvojich rodičov, ak ešte žijú a dožili dôchodku, ktorých tvojim "sporením" okrádaš !! Je mi ťa úprimne ľúto, lebo z "úspor" z II. piliera nemáš šancu, bez ďalšej podpory zo socialnej siete štátu, v dôchodkovom veku ani len živoriť.

