netrep a napíš niečo konkrétne čo zvýšil
Kto je to SDKU ??? To je nejaké súkromné zlodejské učilište ?? :-)))
Dobre píšeš brnco !!! Absolútny súhlas !! Smer robí rozhodnutia na ktoré nikdy zlodejská banda z veštiarne SDKÚ-DS, pri rozkrádaní nášho majetku, nemala nikdy gule.
stačí ak budeš menej iniciatívny a škody budú minimálne :-))) A čo tak popri návrhu o znižovaní zisku nepotrebných parazitických organizácií prisatých na zákonom stanovenú daň, uvažovať o dostatočnosti jednej poisťovne pre stredné 5 miliónové mesto ako je Slovensko ??? Hneď by boli vyriešené mzdové nároky lekárov a sestier a zostalo by niečo aj na modernizáciu a rozvoj !!
Dobre píšeš !! Aj som sa tak trochu čudovala, že hneď dvakrát po sebe padol jackpot v druhom ťahu. To už mali avízo o dnešnom odvolávaní a bolo sa treba troška "zahojiť" :-))) Modrý hnus v priamom prenose !! Už dávno mal za Tipos niekto sedieť v base !!
A prečo ?? Modrákom spadla iba pri tomto návrhu sánka do úrovne kotníkov. Netreba veľa blábolov o odpolitizovaní riadenia štátu !! Či sa to niekomu páči viac alebo menej tak práve zatracovaný Smer ukazuje v praktickej politike ako to malo fungovať už 20 rokov !! Pokiaľ bude Malatinský hájiť záujmy celého Slovenska a jeho obyvateľov, tak bude mať podporu pri každom jeho rozhodnutí.
Rozumné a účelné rozhodnutie za minimálne náklady. Teraz treba obžalovať miklošových kamarátov za spreneveru 28,700.000,-€ a zatvoriť na 10-12 rokov. Pokiaľ sa to neudeje tak dôvera v riadnych hospodárov na čele štátu sa nedostaví.
Tak ty si si vybral KIU a 700 - 800 € ?? Pozri sa na ceny v obchodoch a spočítaj náklady na obyčajné prežitie !! To je výsledok voľnej ruky trhu, že takí ako ty obhajujú zotročovanie vlastných spoluobčanov !! Za 700-800 € je to o otročení bez ďalšieho rozvoja !! Ja by som ti mohla oponovať Samsungom a mnohými ostatnými, ktorí za vytvorenie pracovného otrokárskeho miesta za minimálnu mzdu dostali dotácie v miliónoch € z daní tých čo zarábajú tých 700-800€ a chcú stále viac a viac !! Neťahaj sem Nemecko a pozri sa napr. do susedného Rakúska, ktoré bolo ešte v nedávnej minulosti na našej úrovni ak nie kúsok za nami !! Neurážaj strojárov ty chudák, tí strojári tu za desaťročia vybudovali pre megazlodejov klondike, ktorý stihli za necelých dvadsať rokov totálne rozkradnúť a teraz ako celebrity sa všetkým smejú do tváre. Hnus v priamom prenose !!
Ty môj pekný si ešte prdel do plienok a v okolí nás všetkých zúril socík ako vymaľovaný keď som mala vybudovanú vlastnú firmu a zamestnávala som nie veľa no predsa zopár ľudí, ktorí aj dodnes zarábajú viac ako im dáva ktorákoľvek dotovaná napr. kórejská firma, ktorá dostáva bezpracne peniaze aj z mojich daní. Je mi ťa úprimne ľúto.
Na takéto vyjadrenia sa nedá hľadieť ináč ako s otvorenými ústami v nemom úžase s otázkou na perách : Kto nám to tu ide radiť ???? Geithner nech radšej v tichosti dúfa, že sa im v tých obrovských otáčkach nezasekne superstroj na blahobyt tlačiaci papieriky, ktoré v strachu pred vojenskou okupáciou ešte uznáva dosť totalitných režimov po celom svete.AK by sa zasekla a prestal by existovať zbrojársky priemysel, tak ani GMO hnus, ktorým zasviňujú korumpovaním bábkových vlád celý svet , by ich neochránil od skapania hladom aj bez drakonických bludov.
k prezentovaniu takého zvratku potreboval minimálne dve konzultácie s Kočnerom :-)))))))))
Trápny výkrik otrokárov do strachu z tmy :-((( Jediné čo mi z tejto slaboduchej iniciatívy vypýva je to, že otrokári majú strach zo zmien v ZP !! Zamestnávatelia a podnikateľské inštitúcie nech sa radšej starajú o to ako získať lukratívne zákazky s primeranými platmi pre svojich zamestnancov. Pokiaľ budú sústavne považovať za podnikateľský úspech v súťaži s konkurenciou podliezanie minimálnych miním mzdových nákladov a odvodov do štátnej kasy,rozsiahle budovanie šedej ekonomikya budovanie prísaviek na štátne dotácie a zákazky, tak si zrejme v rauši akí sú to celebritní machri neuvedomujú, že sú na najlepšej ceste do pekla. Je mi z toho na zvracanie !! Šetrenie a nútené znižovanie spotreby nevedie k rozvoju, ale k zániku. Stačí sa pozrieť v globále na ceny napr. PHM a vajec. No zkrátka hnus voľnej ruky trhu v priamom prenose s cieľom ožobračovania ľudí.
Ktorý Frešo?? Ten čo na predvolebných bilbordoch bol zastrčený za rohom a oznamoval bez hanby potencionálnym voličom, že je za nimi v závetrí, namiesto toho aby povedal rovno, že kráča pevne po ich boku ?? No nedaj sa vysmiať !!
Duševná chudoba sa nedá nahradiť omieľaním fráz a citátov z príručky veštiarne SDKÚ-DS. Podaktorí, ktorí sme neabsolvovali ako ty leukotómiu si dobre pamätáme zostavenie spomínanej príručky ideológmi z veštiarne v roku 2006 a to v účinnej spolupráci so zapredancami zo SMK. Vtedy sa jednotne v modrej žumpe razilo heslo čím horšie očierňovanie Slovenska po celom svete, tým lepšie pre ich peňaženky. Je mi ťa úprimne ako zdochýnajúceho koňa ľúto.
Pri myšlienkach do budúcnosti sa nesmie nikdy zabúdať na minulosť !!! Bolo by to pre megazlodejov, ktorí rozkradli Slovensko a ožobráčili ťažko pracujúci ľud tejto krajiny veľmi jednoduché, keby sme ich nechali užívať si aj s niekoľkými generáciami detných detí nakradnutý luxus a to iba preto, že sa rozhodli skončiť na čele stáda, ktoré im to umožnilo !! Si veľmi naivný ak si myslíš, že so Žitňanskou na čele vznikne nejaké nové, poctivé SDKÚ :-)))) Stačí sa pozrieť na obracačov kabátov, ktorí jej okamžite vyjadrili podporu ( Novotný, Kaník, ...), no zkrátka hnus v priamom prenose.
Vôbec by ma neprekvapilo, keby sa po výmene na čele veštiarne SDKÚ-DS spolu s fešim odobrali na niekoľkoročnú dovolenku v teplom zahraničí, ktoré už alternatívny Gabo po Mikiho "zariaďovaní" na MZV zodpovedne pripravil. Nejaký mandát poslanca v NRSR im je úplne u pr..le. Čo sú oni horší ako nejaký exminister Zajac ?? :-))))))
Po dnešnom spevavom a preafektovanom oznámení po zasadnutí vlády, že v tejto krajine má byť každý občan vďačný za úspechy a svetlé zajtrajšky dosiahnuté modrou lúzou a mädličmi rúk, by predsa nikoho ani nenapadlo rušiť čokoľvek iné ako politické garnitúry, ktoré ožobráčili svojou dobrotou celý národ okrem vlastných rodín. Tešila som sa na finálny míting SDKÚ-DS v Bratislave a oni, že nič nebude :-)))) Právom sú predposraní, lebo ani po voľbách nebudú môcť kľudne spávať a hnev ľudí nezastaví ani právoplatné odsúdenie týchto lúpežníkov. Traste sa lebo ľud je v pohybe a tentoraz to už nebude v zamatových rukavičkách !!
vrana vrane oko nevykole :-))) Neviem prečo neuvádzate celé meno organizácie, ktorej vyhovuje Mikloš so svojou zlodejsko-gorilou sebrankou organizovanou vo veštiarni SDKÚ-DS ??? Celý a pravdivý názov je PASOMNICA !!!
Odporúčame