Kam zmizlo to obrovské nadšenie v západnej demokraticko teroristickej spoločnosti na čele s CIA, ktoré nás kŕmilo prívalmi jarného demokratického vánku z arabskej obrody ??? Kde sú tí proféti, ktorí tvrdohlavo marginalizovali vplyv islamistických skupín, ktoré držal Mubarak pekne nakrátko a počas jeho totalitnej vlády zažívali egypťania čiastočne slobodný demokratický vývoj?? Napriek tomu, že aj keď nie v blahobyte no aj tak sa stihli za ostatných 40 rokov čo do počtu obyvateľov rozmnožiť 7-násobne. Kto to živil a dodnes živí ?? CIA zasiala v Egypte jarný vánok a celá severná Afrika produkuje teraz jesennú islamistickú búrku !! Čudujem sa, že daňoví poplatníci v USA, GB, Francúzsku ... ešte nepozatvárali "svojich" vládnucich zlodejov, ktorí zotročujú v obrovskej dlhovej kríze vlastné obyvateľstvo, aby mohli siať za ich peniaze jarné vetríky, ktoré im v podobe islamskeho teroru vlezú priamo do kuchyne !! Hnus v priamom prenose !!


