Unikli ďalšie utajované dokumenty. Kiska: Sú to mafiánske praktiky
Pán Kiska, podľa mňa je neprijateľné, keď ktorýkoľvek občan klame, podvádza a kráti dane, aby mal väčší zisk pre seba. O to je horšie, ak to urobí politik, dokonca firma prezidenta. Títo ľudia by sa mali hanbiť, niesť zodpovednosť a nie sa dovolávať vysvetlenia. Práveže by sa mali všetky takéto činy zverejňovať a trestať, aby sa s tým prestalo. Alebo to v našom Kocúrkove máme tak, že obyčajný človek je potrestaný za každý aj malý priestupok a veľkí politici si môžu všetko dovoliť, ak by sa náhodou na to prišlo, oľutujú a tým je to vybavené??? Dávate nám veľmi zlý príklad, veru nemôžete byť pre poctivých ľudí žiadnym kladným vzorom. Nejde len o prezidenta, ale aj ďalších, ktorých sa to týka.