Nikomu nič do hlavy nepchám, len konštatujem. Každý má slobodnú vôľu, môže si vybrať, komu bude slúžiť.
Nikomu nič do hlavy nepchám, len konštatujem. Každý má slobodnú vôľu, môže si vybrať, komu bude slúžiť.
Európska civilizácia sa odklonila od Pána Boha, následky toho si ponesie.
+++++++++++++++++ Gabo, nekaz si deň pre takých neschopných pandrlákov. Čo kedy urobili rozumné a osožné?
Pre slovenských politikov sú podstatné ich veľké súkromné očakávania - aby im za zrady bohato zaplatili. Lebo pre väčšinu slovenských pracujúcich a dôchodcov to ich zhumpľované, zákerné jadro nič dobré neprinesie.
++++++++++++++++ pripájam sa ku Vašej výzve!
Dobrý blog! Najviac súhlasím s vetou: " Je co odpustat europskym politikom, kvoli ktorym zbytocne zomieraju a budu zomierat ludia a pre nic uslachtile!"
Zamýšľam sa už dlhšie, ako je možné, že po všetkých tých výčinoch západných politikov sa ešte nájde veľa ľudí, ktorí nevidia realitu. Tisícové davy sa stretnú, aby počúvali nezmyselné, trápne, nič neriešiace táraniny a prázdne frázy /ako napr. aj v Barcelone/, miesto toho, aby húfne žiadali nápravu a odstúpenie zodpovedných mamľasov. Je na príčine len "šibnutá" propaganda? Či už naozaj peniaze, majetok, moc načisto zaslepilo ľuďom správny pohľad na život a svet?
Ja mám hokej veľmi rada od detstva. Čo by sa dialo neviem, ale Danko teraz ukázal, že mu ide o JEHO ciele, škoda.
Choré! Západná Európa načisto potratila rozum.
++++++++++++++++++++
Nemali sem bez kontroly nikoho púšťať, neboli by mali teraz tieto problémy. Za veľkú blbosť sa tvrdo platí, len žiaľ, odnesú si to bežní ľudia, nie tí zodpovední, ktorí by mali byť v base.
Prosím Ťa, kde žiješ? Asi vo veľkom meste, však? My to všetko každý rok robíme. A ešte aj čalamády, šaláty a z prasaťa robievame okrem klobás aj tlačenku, údime slaninku.
Máš pravdu. Ja neviem, čo si mám myslieť, mnohým sa nepáčilo, že nám rozkazuje Moskva, iným, že Praha. Teraz sú už spokojní, prijímajú drastické a zlé nariadenia našich nepriateľov /schválne som použila toto slovo na Západ/, už im nechýba sloboda a samostatnosť?
Na Vašu otázku "Pri všetkej úcte ku koaličnej trojke, by sme mali pánom Ficovi, Dankovi a Bugárovi pripomenuť, že dnes by sme mali v zmysle čl.1 Ústavy SR žiť v zvrchovanom, demokratickom a právnom štáte, kde moc pochádza od občanov. Alebo to už neplatí a triumvirát hlas ľudu nepotrebuje počúvať? " je jasná odpoveď. Nie, už dávno to neplatí! Zapredanci už dávno skáču, ako im z Bruselu a z NATO pískajú, ohľad berú ešte tak na svoje záujmy, ale na občanov Slovenska zvysoka kašlú. Teda okrem pár svojich.
Odporúčame