+++++++
Soums, aj ja, stotožňujem sa s Tebou! Pán Fábry by bol výborný minister!!!
A Evropa?
Už neexistuje. Nikdy jsem neviděl stupidnější instituci než je Evropská unie. Favorizuje masovou
imigraci, devastuje evropské ekonomie a celou Evropu to dovede do nezaměstnanosti a chudoby." - hovoril
Giovanni Sartori, jeden z největších politologů a sociologů. "Co dělat?
Respektovat zákony a pravidla. Imigrace do Evropy již dál není únosnou. Každý migrant musí mít
vízum, dokumenty, jasnou identitu. Ilegálové musí být odsunuti zpátky do svých zemí. Ti kteří zůstanou
nemohou dostat volební právo, jinak muslimové vytvoří nebo ovládnou politické strany a v důsledku
jejich vysoké porodnosti budeme ztraceni, během pár desetiletí to tu všechno ovládnou. Staneme se
menšinou ve státě ovládnutého šarií. Žil jsem třicet let v USA, měl jsem všechna práva kromě volebního
a nevadilo mi to."
Mňa zase šokujú viaceré Vaše vyjadrenia, pán Prostredník, sú pre mňa - evanjeličku - neprijateľné. Dlho som si Vás vážila a pokladala za ušľachtilého človeka. Veľmi ste ma sklamali! Čo zlé robila naša ECAV homosexuálom? Neviem o ničom. Nech sa majú dobre, ale nech sa verejne nepretŕčajú na tých skazených pochodoch, na to, ako sú tam vyobliekaní, sa slušnému človeku aj ťažko pozerá. Vám nie je hanba tam ísť? Poukazujete na západné cirkvi, tie sú už tak prispôsobené svetu a hriechu, že tie nám dávať za vzor je, podľa mojej mienky, od Vás veľmi nečestné.
++++++++++++++ Pán Boh Vás vyslyš, milý javor 111!
A skúšali ste pol kilogramové Gazdovské maslo vyrobené v Červenom Kameni? To je pravé maslo, nepančované, kvalitné. Predtým som kupovala Liptovské maslo, RAJO malo /neviem či to ešte platí, odkedy kupujem Gazdovské, už sa o iné nezaujímam/ veľmi dlhú trvanlivosť, to sa mi nezdá kvalitné. Robievali sme maslo aj doma zo smotany, dlho nevydržalo, bolo bez chémie.
Biskupi urobili správne! Sú zodpovední aj za to, akí teológovia vyučujú študentov a ako dodržiavajú čistotu biblického učenia. Pán Prostredník je už dlhšiu dobu "pomýlený". Ako človek mi je sympatický, ale ako evanjelický teológ u mňa - mnohými jeho vyjadreniami a postojmi - úctu už dávno stratil. Aj tak boli biskupi dlho tolerantní, čo sme im viacerí cirkevníci zazlievali.
"Maďarsko sa bude aj naďalej všetkými právnymi prostriedkami usilovať o to, aby nakoniec samo rozhodovalo, komu dovolí žiť v krajine. Uviedol to šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó. " Veľmi správne! Toto sa mi páči na Maďaroch, že nesklopia vždy uši pred tyranmi a diktátormi, ako náš Fico a Lajčák /a samozrejme aj tí pred nimi/.
U nás - aj so zdravotným poistením - zomierajú aj veľmi mladí ľudia, lebo im zdravotné poisťovne neschválili úhradu drahých liekov /napr. na rakovinu/. Bez úplatkov alebo protekcie nie je šanca, pritom ekonomike sa vraj darí...
Zhasla mi ďalšia nádej, že SNS je strana, ktorá obháji záujmy Slovenska a jeho ľudí. Ale nie, aj týmto záleží hlavne na moci, funkciách a výhodách pre svojich funkcionárov. Teda o tomto bola celá vládna kríza, nie o našom podradnom a nejasnom postavení vo svete.
Súhlasím s Tebou, Devanka. Čím ďalej, tým viac sa mi tento totalitný systém nepáči. Len aby sme ešte nebanovali za socializmom.
Súhlasím s Vami, pani Malinová - až na tú "intelektuálnu elitu". Viem, že oni si to o sebe myslia, ale nemajú pravdu. Sú od nej naozaj veľmi vzdialení a ich vyjadrenia treba brať tak vážne, ako predvlaňajší sneh.
A keby jej predstavitelia nepoberali neúmerne vysoké a nezaslúžené platy, ten rast by mohol byť lepší.
U nás. Nie v Bruseli, preto zainteresovaní obhajujú EÚ, pretože nielen spomínaní, ale aj ďalší tam parazitujú.
Odporúčame