Danko si u voličov SNS poškodil najviac svojou kladnou orientáciou k NATO a EÚ. Toto by národná strana nemala robiť.
Danko si u voličov SNS poškodil najviac svojou kladnou orientáciou k NATO a EÚ. Toto by národná strana nemala robiť.
Súhlasím s Tebou, súčasné zdravotníctvo u nás je v žalostnom stave. Možno, keby si požiadal o vládny špeciál, že by si nemusel Ty rozvážať príbuzných. Ironizujem, lebo ma hnevá, že štát má veľkú starosť len o dovolenkujúcich občanov v zahraničí, ale o pracujúcich doma už nie, tým ruší nemocnice a zdravotné strediská v blízkosti bydlísk, atď.
Ja SME nečítam, ale celkom Ti verím. Páči sa mi veta: "Stacilo, ze pouzivali zdravy rozum a uz vraj boli z Kremla." V tomto s nimi súhlasím, zdravý rozum naozaj používajú hlavne tí z Kremla, isto nie zo Západu.
A čo tak naťahovať si plastelínu, nie blogerov.
Ty teraz máš čo robiť, aby si dohnal zameškané. Čo bolo s Tebou tak dlho? Bol si niekde v Ázii?
Súhlasím s Vami, pani Malinová. Naše média sú nedôveryhodné.
Vynikajúci blog, pravdivý, krásne zhrnuté!!!
++++++++++++
Aká dojemná /hlavne falošná/ starostlivosť o Rusko. Dobrý článok: http://svobodnenoviny.eu/skutecny-duvod-sank…
Má to USA ťažké. Tak dlho sa snaží "zvalcovať" to nenávidené, neposlušné, bohaté Rusko a nie a nie, nedarí sa podľa ich predstáv a nedarí. Rusko, nedaj sa zožrať nepriateľom! http://svobodnenoviny.eu/skutecny-duvod-sank…
Zdravíme Vás do Moskvy! Pozdravujeme Vladka P. a Sergeja L.
Ďakujem Vám za pravdivé informácie. Celý blog je výborný! Rada by som sa dožila doby, v ktorej sa žiadne zlo nebude prikrášľovať, ale ani pravda sa nebude zakrývať. Predstavitelia EÚ a NATO sú odstrašujúcim príkladom spravodlivosti a čestnosti.
Tiež som už čítala tie turecké plány, či vyhrážky. Ja ich beriem vážne, ale iste sa mýlim. To by predsa Kiskov a Merkelovej priateľ Európe neurobil, však je to ich veľký spojenec, no nie?
Odporúčame