Milý Ľuboš! Tých umelcov, ktorí by vypočuli Váš hlas, je - žiaľ -veľmi málo. K tomu, aby sa u nás niečo zmenilo k lepšiemu je potrebné, aby sme sa vzchopili k činom my, ktorým sa nepáči smerovanie politikov. Veľká je ľahostajnosť občanov, ktorí sa neunúvajú ani len voliť. Ale vlastne, ktorá strana je odhodlaná k tým správnym, potrebným činom? Viete poradiť? Kde sú jej aktivisti, v ktorých mestách, kde burcujú občanov, predkladajú správne riešenia a postupy? Ktorej politickej strane ide hlavne o náš národ a jeho dobro a nie o výhody pre svojich poslancov, sponzorov, známych? V r. 1989 sme vstúpili z malej kaluže do veľkého blata, preto už musíme byť opatrnejší a nenaletieť podvodníkom. Mali by sa verejne prejaviť čisté charaktery, ktoré by bolo hodno nasledovať, spojiť sa a nie trieštiť vo viacerých hnutiach, to nám nepomôže.


