Vy ste ich tak pekne nazvali, ale nezaslúžia si to. Mám iba tento 1 nick, tak nenapíšem, za čo ich považujem ja.
Vy ste ich tak pekne nazvali, ale nezaslúžia si to. Mám iba tento 1 nick, tak nenapíšem, za čo ich považujem ja.
Žiaľ áno a nielen v tomto prípade!
Nemáte to vo Vašom kraji veru ľahké. Potrebovali by ste schopného, akčného župana, ktorý by pre Vás aj niečo dobré urobil, naozaj sú tam niektoré životné podmienky otrasné. Fakt neviem, koho by som volila /ja som z trenčianskeho kraja/. Aspoň Vám držím palce, aby ste si zvolili toho najlepšieho, Vy si ich už snáď trochu poznáte?
Súhlasím s blogom.
Prosím, prepáčte, ak ste už niekto napísali, čo chcem ja. /Končí mi obedňajšia prestávka, nestíham čítať diskusiu, iba článok som prečítala/. Keď už teda štát vie, že viaceré zahraničné potraviny a tovary sú menej kvalitné, nech podporuje našich poľnohospodárov a výrobcov, aby ich produkty boli cenovo výhodné pre spotrebiteľov, nech zároveň kontroluje ich kvalitu. Menej dovážajme, viacej vyrábajme doma! So štátnou podporou domácich firiem, s prísnou kontrolou kvality, aby boli ľudia spokojní. Ja mám veľmi dobré skúsenosti so slovenskými potravinami. Mlieko, mliečne výrobky, mäso, mäsové výrobky, chlieb a pečivo od našich poľnohospodárov a výrobcov v blízkom okolí! Iné už ani nekupujem.
http://www.diskusneforum.sk/tema/vsetci-to-v… : "Všetci to vedia, že tento režim je darebácky a zločinecký. Všetci to vedia, že naša sloboda a demokracia je len virtuálna. Všetci to vedia, že môžeme hovoriť, kričať, písať
petície, demonštrovať a stáť aj na hlavách pred parlamentom, ale nič nemôžeme zmeniť.
Všetci to vedia, že z nášho národného majetku, rozkradnutého a zdevastovaného v privatizácii, žijú a parazitujú na bezpracných príjmoch úzke skupiny domácich a zahraničných úžerníkov. Všetci to vedia, že banky a poisťovne z nás vytiahli a vyťahujú posledné reálne peniaze, a v povinných poplatkoch im za to ešte aj platíme.
Všetci to vedia, že eurofondy sú peniaze ukradnuté z našej krajiny cez vykorisťovanie, cez to, že vlastnia naše fabriky, banky, pôdu, našich hlupáčikov za montážnymi linkami. Všetci vedia, že eurofondy sú len hrou a pákou na riadenie vládnucich politických strán," atď...
Dobré, odporúčam celé prečítať.
Veľmi ma potešil tento článok. Mala som Petra Velitsa mimoriadne rada, radšej ako Sagana, zdal sa mi skromnejší, jemnejší. Škoda, že už skončil. Dúfam, že sa má dobre?
To si si o sebe napísal len čiastočnú pravdu, v skutočnosti okrem spomínaného by si si mal dať otázku, či Ty vôbec máš charakter, svedomie a česť?
Odporúčame