+++++++
A čože, aj v Indii je vojna? Však predsa do Európy utekajú len chudáci pred vojnou, takéto bláboly ste sa nehanbili púšťať do sveta.
Presne tak! Lenže EÚ, slniečkárski paraziti a Merkelová sa v tomto prípade správali ako slepý a najväčší hlupák. Teraz jasne vidno, ako klamali európskych občanov, idú sem za sociálnymi dávkami. Kedy a kto konečne týchto zvrhlých, naničhodných, zapredaných podvodníkov zoberie na zodpovednosť?!
Nie v Rusku, ale v USA by mali novelizovať zákony. Alebo rovno prijať nový - Ako sa bez ostudy, zúrivosti a zloby vysporiadať s prehrou v prezidentských voľbách.
Nenič si zbytočne zdravie. Píšeš výborné blogy, objektívne, k veci..., jasné, že to dotknutých mrzí. Keby si neupozorňoval na rôzne nedostatky, neodhaľoval ich príčiny, nevzdelával čitateľov, možno by Ti trolli dali pokoj.
Kto klame, nemá rád pravdu. Smelo píš ďalej, nech si nemyslia, že každého odradia a zastrašia , nie všetci sa ich boja, prečo by aj mali?
Trump mi nebol sympatický, ale čím viac ho sledujem, tým viac mu držím palce. Má to tam s tými magormi, podvodníkmi a klamármi ťažké. Zase sa USA ukázalo ako odstrašujúci príklad demokracie, nehodný nasledovania. Dobre povedal: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor…
Ak konečne nezačne USA robiť zmysluplnú, mierovú, užitočnú politiku, tak je to jeden z najhlúpejších národov na svete.
Bojím sa, že politici /aj tí naši/ sú naozaj nepoučiteľní. Aj bez výskumu je jasné, že zdravý národ sa okupantom bráni. Kedysi sme aj my ním boli, teraz už nie. Nielenže sa americkým okupantom nebránime, ešte ich pochybné indivíduá aj obhajujú a vítajú, keď si labzujú kade-tade po Európe. Neverím ani Lajčákovi, hoci rada by som sa od neho nechala prekvapiť, že to myslí vážne s tým mierom.
Dobrý blog a výborný záver!
mne sa viac "páčil" fúrik-pupuššško, s ním bola veľká zábava. Neviete, čo je s ním? Možno si ho vzali za poradcu do Bieleho domu, alebo do Kyjeva? Každopádne mi chýbajú jeho diskusie, keď si ho doberali vtipní diskutéri.
Možno máte pravdu, ale človek s týmto názorom u mňa nemá žiadnu úctu, rešpekt, ani sympatie: "Nepriateľom našej armády je Rusko". V diskusnej relácii RTVS Večera s Havranom to uviedol náčelník Generálneho štábu OS SR Milan Maxim. Podľa jeho slov sa Armáda Slovenskej republiky pripravuje na možnú hrozbu z Východu...
Odporúčame