Ďakujem Ti, si milá!
Krásne ste to napísali, ďakujem! Veľmi by sa nám aj dnes zišiel taký múdry Konštantín, aby umlčal klamstvo, odvrátil zradu!
Ďakujem za informácie! ++++++
Ďalší dôkaz o "priazni" Západu ku nám. Len sa pchaj, pán Fico do jadra EÚ, však sprostých, čo sa nechajú len využívať, zneužívať, poslúchajú, ako Ty, takých veru potrebujú. A prepáčte, že som to sem dala, ale strašne som rozčúlená.
Súhlasím, nie! Ale rozhodne nie ani zradcov, zapredancov národa, ktorí nás silou-mocou držia v otrockom bolestivom zovretí vojny chtivých diktátorov! Nás aj z kože zodrať, však prečo nie, keď im ešte aj paprču politici bozkajú, aby oni mali blahobyt pre seba. Nechápem, na čo zvyšovať výdavky na obranu, keď nedokázali ubrániť ani len hranice pred návalom ekonomických utečencov. Toľká neschopnosť, faloš, skaza akú teraz máme, nebola snáď za celé obdobie socializmu. Ten je už zbytočné kritizovať.
Páči sa mi aj niečo z diskusie k tomuto článku: https://openiazoch.zoznam.sk/cl/178289/EU-bu…
Čítala som tento Tvoj pekný blog, potom tento článok: https://openiazoch.zoznam.sk/cl/178289/EU-bu…
N apadlo ma, ako nás odporne zneužíva nielen EÚ, NATO, ale aj "naši" zapredaní politici. Nielen tí, ktorí nás do tých zločinných spolkov vtiahli, ale aj všetci súčasní, ktorí pre svoje vysoké funkcie, nadštandardné príjmy a rôzne výhody stále zneužívajú dôveru voličov a našich občanov.
Som rada, že si sa nenechala odradiť závistlivými osobami, slniečkármi a ľuďmi, ktorí zastávajú svoje korytá, preto by boli najradšej, keby nikto pravdu nepísal, ani nehovoril. Aby sa im darilo ešte lepšie a viac zneužívať, využívať, potom odkopnúť. Oni nemajú v úcte nikoho.
Ak by si mala čas, Devana, prečítaj si, prosím, aj diskusiu k tomuto článku, mne sa tam niektoré návrhy mimoriadne páčia. Drž sa, nedaj sa, ahoj!
Toto Ti verím a súhlasím s Tebou! Ja som Ficovi dosť dlho verila, ale teraz, ako nás ženie do totálneho otroctva a potajomky prijíma utečencov, schvaľuje sankcie na Rusko, môj hlas už nikdy nedostane. Do volieb ešte ďaleko, verím a dúfam, že sa nájde nejaká rozumná strana, ktorá nielen slovami, ale aj rozhodnými činmi povie jasné NIE. Nám by bolo oveľa prospešnejšie vystúpiť z EÚ a z NATO, ako tam ostať, hlavne z dlhodobého hľadiska. Aj tí, ktorí majú teraz z toho značné výhody, myslím, že budú časom ľutovať. Naposledy som volila KSS, ale naozaj neviem, koho ďalej?
Až na ten záver by som s blogom súhlasila, mám veľmi podobné názory. Tiež tu rada čítam a hľadám, ktorá strana nie je podnožou EÚ a NATO, ktorej by sa dalo aspoň trochu veriť v zahraničnej politike, lebo vo vnútornej neverím ani jednej. Ja na rozdiel od Vás neverím ani SaS, ani Sulíkovi. Niekedy mi pripomína Fica - pekne porozpráva, všetko by sľúbil, ale potom ustúpi ako zradca slovenských záujmov a slovenského ľudu.
Z toho vyplýva, že aj EÚ, USA, náš pán Kiska a ich priaznivci sú fašisti a nemali by riadiť nič, okrem vlastného vozidla! Pretože všetko vedú a riadia zlým smerom!
!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
Super výborný blog /vlastne všetky Vaše blogy sú výborné!/!
Obrancovia agresívnej, štvavej, bezohľadnej zahraničnej politiky Západu sú, podľa môjho názoru, rovnako nebezpeční, nedemokratickí a sú ešte väčšou hrozbou, ako Kotlebovci! Ich postoje k SNP a Tisovi neuznávam. V súčasnosti nám hrozí nebezpečenstvo od militantných, nenažraných, bezcharakterných vrahov a rozbíjačov zo Západu. Jasným dôkazom ich ničiteľskej činnosti sú napr. Irak, Sýria, Líbya, Ukrajina, ..... a s tým súvisiaca riadená imigrácia, bieda, sankcie, nátlak, nadradenosť, diktatúra a iné. Ak by u nás bola demokracia, musel by štát - vláda, parlament - zakázať činnosť, prejavy a vystúpenia aj týchto extrémistov - vojnových štváčov!!!
kašli na toho provokatéra, on nás tu chce len zabávať, preto klame.
Mýliš sa, v poriadnej kaši sme my - Slováci, nie Rusi. "Naši" tajtrlíci pokazili už hádam všetko, čo sa dalo. Ich omyly bude ťažké napraviť a nepriaznivé následky zlých rozhodnutí pocítite aj Vy amíci.
Dankovo vyjadrenie je správne, ale bez meškania ho začni realizovať - Ty, pán Danko, aj s celou vládou!!!
Odporúčame