Tiež som rozmýšľala, čo je s Pupušom. Možno išiel robiť poradcu Trumpovi a nemá na nás čas.
Tiež som rozmýšľala, čo je s Pupušom. Možno išiel robiť poradcu Trumpovi a nemá na nás čas.
++++++++ No musia, lebo zdravo rozmýšľajúci človek už amíkom veriť nemôže.
HANBA Glváč a celá zradcovská perepúť!!!
Chudák Macron, toľko starostí by mal riešiť doma, ale on radšej obkecá tie cudzie. http://svobodnenoviny.eu/macron-je-sluzebnik…
Takto nás nazval taliansky tréner: http://hnonline.sk/sport/984070-su-to-vyhovo…
A niektorí "pracujú" od rána do večera a vymýšľajú, ako ešte viac obohatiť seba a svojich. Na ostatných zvysoka kašľú.
Presne tak je to, výborný blog! Stranám záleží na tejto "zlatej bani", preto takýto systém uplatňujú. Reči politikov o korupcii sú len divadlom.
Vystihol si to super! Pritom si spomenul len máličko, o súčasnom vykorisťovaní zamestnancov by sa dalo ešte veľa písať.
Vynikajúci príspevok ++++++++++++++++++++++++++++
Mýlite sa, pani. Najväčšou hrozbou nie je Kórea, ale USA a NATO! Ameriku by malo znervózňovať predovšetkým to sv.i.n.s.t.vo, ktoré sama pácha vo svete. Súhlasím s Vami v tom, že Slovensko spí. Keby bdelo, už by bolo dávno "vykoplo" z nášho územia všetko, čo súvisí so zločinným a skazonosným NATO-m a nebolo by súčasťou tohto dobyvačného, krvilačného spolku!
Odporúčame