Keby aj bol - no a čo? Jedna časť poslancov nedá dopustiť na nemecký fašizmus a Tisa, iná časť zase na súčasný fašizmus vo svete, dokonca ho podporuje. Ktorí sú horší?
Mika bol protivládny, preto ho aj opozícia podporovala. Teraz sa zľakli, že už bude spravodajstvo objektívnejšie a pravdivejšie, tak kričia ako najatí, nevadí. Podstatné bude, aby sa zlepšila informovanosť zo strany RTVS, aby už nebola skreslená, ale skutočná a reálna. Bez ohľadu na to, či sa to bude alebo nebude páčiť proamerickým trollom a slniečkárom.


