Kedysi bol aj mne sympatický, ale teraz so Šebejom a OKS, so Žitňanskou... nie.
Kedysi bol aj mne sympatický, ale teraz so Šebejom a OKS, so Žitňanskou... nie.
Trochu pravdy aj máš, niečo som o nich čítala, ale nie všetko, pretože zatiaľ neverím veľmi žiadnej strane.
Ja som ochotná za dobrú vec štrajkovať, ísť do ulíc .... Tá posledná veta sa mi mimoriadne páči, tiež si to myslím.
Takže niečo podobné, ako sme mali v socializme: firemné škôlky, jasle hneď pri pracoviskách - to bola veľmi dobrá vec! Veľká škoda, že zničili kopu výborných vecí a teraz sa to navrhuje ako novinka.
Ani ja neviem, koho voliť. SMERu neodpustím zahraničnú politiku - kolaboráciu s NATO a EÚ aj proti vlastným občanom, Bélovi, že vzal štváčov z OKS na kandidátku, SNS má "slepých" generálov, ktorí nevidia, kde je nebezpečenstvo, atď., KSS je ako spiaca bábika, nič neviem o jej činnosti, keby sa tak chcela spojiť so stranou VZDOR, pribrať Našu Ľavicu, tak potom ju, len či to urobí? Máme strán ako maku, ale ktorej ide aj o nás?
Náš nepriateľ, pred ktorým by sme sa mali brániť, rozhodne nie je Rusko!
Neviem, neviem, či by všetko sprivatizované, prípadne rozkradnuté, či akýmkoľvek nečestným spôsobom nadobudnuté bohatstvo súčasných /od r. 1989/ vodcov stačilo na to, aby sa nahradili obrovské, nevyčísliteľné škody, ktoré od prevratu 1989 vlády a parlamenty napáchali? Pochybujem.
+++++++++ Súhlasím s Vami. Ale ... je rozdiel práca a práca. Kto v práci musí zodpovedne a sústredene pracovať, rozmýšľať nad tým, čo robí, ten si deti nezoberie. Ten kto je v práci "len do počtu", ako poslankyne a mnohí poslanci, tí sa môžu venovať aspoň vlastným deťom.
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá - teda USA a SA. Súhlasím, veľmi správne ste to napísali, až na ten záver. Lebo žiaľ, je ešte v Európe veľa i d i o t o v, ktorí nechcú vidieť, že ten rozvod s cynikmi, vykorisťovateľmi, vojnovými zločincami by nám len a len prospel!
Vážim si Vás za tento cenný blog, dobre, že ste ho napísali! ++++++++++++ Títo naši významní velikáni si zaslúžia našu úctu aj, aby sme na nich nezabudli.
NATO je naša skaza a záhuba, naši politici za jeho podporu mali byť dávno odvolaní!
Ďakujem za odvahu, pani Malinová. Napísali ste v podstate to, čo si myslí o zločinnom, vojen a zabíjania chtivom spolku NATO väčšina slušných ľudí. Avšak máme tu aj zradcov, zapredaných kolaborantov, ktorí z neho profitujú, tí s nami súhlasiť nebudú. Je mi ľúto, že už či z nerozumu, či za doláre prispievajú k jeho rozpínavosti, agresívnosti a zaťahujú do vojny stále ďalšie národy. Myslia si, že im sa to zlo nevráti?
Budem Vám veľmi vďačná za nové informácie! Naši aj málo informujú, aj informácie skresľujú, podľa toho, ako sa im to hodí.
Odporúčame