++++++++++++++ 1. a 2. tretina bola len bieda z našej strany.
++++++++++++++ 1. a 2. tretina bola len bieda z našej strany.
Keď sa Ti tá sranda tak páči, pridám i ja. Ty si asi skade ruka, skade noha, vieš vôbec, čí si?
Ďakujem Ti za doplnenie, aj za link.
Tiež nechcem hráčov kritizovať, ak vyhrajú ešte aspoň 2 zápasy, tú dnešnú hru im odpustím. Ale ak by ďalej hrali ako v 2. a 3. tretine, tak to sa radšej môžu zbaliť a odísť domov pred poslednými 3 zápasmi. Sklamal ma brankár Hudáček, ani nie tak pre tie 2 góly, ktoré byť nemali, ako pre vyjadrenie po zápase. Jemu sa zápas páčil, v podstate bol spokojný. No ak sú už s takýmto zlým zápasom hráči spokojní, potom naozaj nemajú čo hľadať v A skupine.
Ten, komu nevadí vplyvom EÚ zdevastované poľnohospodárstvo, nával utečencov z dôvodu, že EÚ podporuje vojny, revolúcie, vraždenie a ničenie nevinných, kto podporuje NATO, jeho rozpínavosť, agresiu a komu nevadí, že nás vťahujú do ničivej vojny, že odnárodňujú našich mladých, ohlupujú a manipulujú ich, atď..... je kto? Ešte väčší vlastizradca, likvidátor, škodca... aj v prípade, že je za to finančne zvýhodnený, alebo platený.
+++++++++ Vďaka za pripomenutie týchto, do zabudnutia upadajúcich, faktov! Úprimne a veľmi želám nespravodlivo osočovanému Rusku, aby šťastne, úspešne a už len v mieri napredovalo. Nech môžu jeho obyvatelia, tiež všetci Slovania a pokoja a mieru milovní ľudia na svete žiť spokojne - bez vojen!
Hovorí sa, že : "ako Ty praješ blížnemu, tak Pán Boh tebe" - aby sa aj tomu neľútostnému, rozpínavému, nemilosrdnému Západu nevrátilo to zlo, čo všade seje.
Pupuš má veľmi pomýlené, skreslené názory aj na EÚ aj na imigrantov. Z neho si nerobte ťažkú hlavu. A škoda času diskutovať s mimovládkarmi.
Veľmi dobrý blog!!!
Čo poviete, toto je pravda? Radšej nie... http://zdrojpoznani.cz/co-nam-politici-taji-…
Výborný blog, súhlasím! Tiež ma trápia dôsledky tej hroznej nezodpovednosti hlavne európskych politikov. Robia neodstrániteľné chyby, za ktoré platíme my občania a ešte by chceli, aby sme boli ticho a súhlasili. Ak poukážeme na ich hrubú nezodpovednosť, nerozum a beztrestnosť za ich zločiny, tak nás onálepkujú ako kotlebovcov, náckov a pod. Beriem to tak, že aj oni sú súčasťou tejto nezodpovednej zberby a boja sa, tak hryzú. Ešte že len písomne.
Nie si Ty náhodou chorá? Už dlhšie Ti nerozumiem, aj som prestala čítať Tvoje príspevky. Tento si ale venovala mne, tak som prečítala a odpoviem Ti len stručne. Si vedľa ako tá jedľa!
Odporúčame