Bábovka z piesku . .. on mi do nej kopol !
Myslím, že si to výborne vystihol +++++++++
Aj ja vidím chyby na všetkých zainteresovaných. Tiež by som skúsila vyberať a pripravovať na MS zohraté útočné trojice i obranné dvojice, dúfam, že by sa zvýšila aj ligová úroveň. Ak sa náš mladý hokejista snaží a bojuje o to, aby sa na MS dostal, nemal by ho tréner vymeniť za unaveného starého hráča z vyšších súťaží. Nie že by som aj týchto nechcela na MS, ale brala by som len takých, ktorí by boli naozaj lepší, výkonnejší v súčasnej dobe, nie v minulosti. Len neviem, či je a bude až tak veľmi z koho vyberať, zdá sa mi, že dnešná mládež je dosť lenivá a pohodlná. Neviem, či to neplatí aj o hokejistoch?