Keby niektorí "mocní nadľudia" nepodceňovali žiadnu svedomitú, poctivú prácu a náležite za ňu pracujúcim platili, nemusel by u nás byť nedostatok ani vodičov kamiónov a autobusov. Je to náročná, veľmi zodpovedná práca a niektorí páni podnikatelia /mali by sa hanbiť!/ nie sú ochotní dať vyššiu mesačnú mzdu ako 600 eur. Poznám 2 mládencov z nášho mesta, ktorým banky neposkytli ani úvery na byty pre nízky príjem rodiny. Sú v zahraničí, kde jazdia na autobusoch, boli by ostali radšej doma. Vlády by mali riešiť problémy svojich občanov!


