++++ Devanka, aj ja si to myslím. Neviem, čo iné, tak aspoň "papuľujem" tu na diskusiách.
++++ Devanka, aj ja si to myslím. Neviem, čo iné, tak aspoň "papuľujem" tu na diskusiách.
Áno, to mi je jasné, súhlasím. Len ak už sa nevie, či nechce postaviť proti zradcom a kolaborantom práve Fico, tak kto potom?
Z dôvodu, že najviac som verila Ficovi /nie ani Dankovi, Bugárovi, už tobôž nie opozícii!!!/, preto som uviedla jeho meno, nie preto, že by mi on najviac vadil.
Robil - dorobiť nestihol, lebo Západ potreboval nutne nové kolónie, zdroje i odbytiská pre svoj nekvalitný tovar /hlavne potraviny/. Tiež časť komunistov bola nespokojná, že nemôžu hromadiť svoje bohatstvo.
Ale čo si pamätám, tak v socializme to išlo od horšieho k lepšiemu, teraz presne naopak! Keby to nešlo takým rýchlym tempom ku kolapsu, nespomínala by som socializmus.
Súhlasím s Tebou Devana! Len nerozumiem p. Ficovi /mala som o ňom lepšiu mienku/, prečo ich tak poslúcha? Nepatrí už aj on medzi nich, keď sa nechce rázne postaviť voči všetkému tomu chrapúnstvu? Myslím, že čestný a spravodlivý človek by sa radšej vzdal funkcie, ako napomáhal zrade a kolapsu vlastného národa!
Keď pán Fico a naša vláda toto dovolila a ešte tieto - nám škodiace - agentúry podporujú, nech odstúpia! Načo je nám vláda, parlament, prezident, keď o ničom podstatnom nerozhodujú, iba otvárajú dvere ničiacim živlom, tunelujú štát a okrádajú občanov nášho už temer celkom vycicaného štátu?
Zlatý socializmus, ktorý robil všetko pre pokrok, rozvoj a lepší život svojich takmer všetkých občanov! Teraz je to naopak, tento fašizmus robí dobre len pre zopár vyvolených nenažrancov.
No ale toto! Náš /teda nie môj, ale napr. Merkelovej a Kiskov/ kamarát Erdogan už nie je dobrý? Niekto si namýšľa, že môže bez príčiny valiť špinu a zlosť na Putina, ale keď bude zle, potom od neho čakať pomoc? Porcelánové figúrky v čích reťaziach ste, komu - okrem seba - slúžite, porazení hrdinovia?
"Turecko predstavuje pre Európu oveľa väčšiu hrozbu, ako Rusko..." hovorí generál Šándor: http://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovo…
Krymský líder je múdry chlapík, má správny úsudok.
++++++++++ EÚ veru má byť z čoho znepokojená - zo svojich chýb, omylov a nezmyselných proti európskych rozhodnutí! Ja som z nej úplne znechutená.
Amíkofili sa budú tešiť, vojny budú pokračovať, vražedné monštrá sú už zas aktívne: http://www.nwoo.org/2017/03/19/kagani-jsou-z…
+++++
Som presvedčená, že ešte budeme banovať za socializmom a ľutovať náš vstup do NATO a EÚ.
Prípadne tej hávedi podať metlu - nech odletia do zabudnutia.
Veľmi dobrý blog, súhlasím!!!
Máš pravdu! Načo sú nám ale politici, ktorí pomáhajú hlavne cudzím? Škoda ich platiť!
Odporúčame