Boj proti extrémizmu? Začnime na Najvyššom súde SR!
EÚ si nás neváži, potrebovala nás na rozširovanie svojich zámerov, trhov, svojej moci a nezmyselných príkazov, ktoré nám škodia! Prečo by som si ja mala vážiť ju? Nie, nevážim si ju, som proti našej účasti v nej a takých nás je veľa. Pálenie vlajky to dokázalo. Nie som prívržencom Koltlebovcov, mám v niektorých pohľadoch úplne odlišný názor ako oni, ale v otázke k EÚ a NATO s nimi súhlasím. Prívržencom týchto pre nás nevýhodných, nebezpečných spolkov to vadí, mám dojem, že aj preto každého nálepkujú ako kotlebovca. Ale vážení, to je omyl. Tak ako Vy máte právo na názor, tak ho máme aj my, nekotlebovci, ale odporcovia tejto totality.