Aj ja fandím niektorým ľuďom zo VZDORu, lebo KSS pod vedením p. Hrdličku asi spí na vavrínoch. V posledných parlamentných voľbách mali veľkú šancu na vstup do parlamentu, ale ju svojou nečinnosťou prepásli, mnohí volili radšej ĽSNS. Keby sa tieto strany spojili, v každej je niekoľko správnych, aktívnych ľudí, myslím, že by to bolo prínosom. Všetkých sebeckých kariéristov by som zo strán vyhodila, doba je veľmi vážna a budúcnosť zlá, bolo by treba konať, nedá sa vyžiť len z minulosti.


