+++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++
To aj "naši" rôzni privatizéri majú takúto filozofiu. Zisk je ich a prípadnú stratu, alebo náklady na činnosť rozúčtujú zákazníkom-odberateľom.
+++ Pamätám si to, ako B.S. varovala ľudí a povedala aj to, že keby bola zasiahla, boli by ju obvinili, že marí súkromné podnikanie, alebo tak nejako. Neviem už presne, ale isto práve pre jej upozorňovanie som ani ja nič nevložila, hoci ma kolegyne k tomu nabádali. Nemali sme veľa peňazí, ale aj tých by bolo škoda.
áno iba tí obhajujú agresívne NATO a skorumpovanú, neschopnú EÚ! Iba vlastizradcovia a somári.
Na sociálne dávky pre imigrantov musia komusi inému zobrať. Prekvapila ma ale tá nezamestnanosť, však tárajú, že nemá kto robiť, preto potrebujú imigrantov. Merkelová a spol. klamú, kde sa len dá.
Nie som pravičiarka a Vaše blogy nezvyknem komentovať. Ale spomínate "Združenie Nimnica", som dosť na pochybách, či za takú vysokú sumu bolo vôbec potrebné robiť túto rekonštrukciu? Nepáči sa mi to.
Ďakujem veľmi za vysvetlenie.
Ak vystúpime, svet sa nezrúti, neboj sa. Zďaleka všetci nepracujeme v zahraničných firmách a aj tí, čo v nich pracujú nemusia prísť o prácu, svet je veľký, nie je to len Nemecko. Klady, ktoré nám plynú z nášho členstva v EÚ sú vysoko prevýšené zápormi, pozeraj aj do budúcnosti, nielen prítomnosť.
Mne nejde veľmi o L.P., tá nás neriadi. Mňa rozčuľujú tie mnohé nezmysly, ktoré robí EÚ.
Totalita je už ten samotný debilný zákon! Zlé zákony treba zrušiť!
Nezoberú jej možnosť kandidovať? Ak nie, možno jej týmto nahnali hlasy.
zverejniť pravdu a upozorniť na nebezpečenstvo, nie je trestný čin! EÚ je pomýlený orgán!
Zákonom sa má zakázať násilie a nie jeho zverejňovanie / z dôvodu varovania pred ním/! Tým to násilie len podporujú a trestať za pravdu - no to kam sme dospeli? To je už aká totalita?
Európska komisia sa vie len vyhrážať, prikazovať, neoprávnene trestať, plytvať s peniazmi, ktoré by sa mali použiť na životu potrebné záležitosti európskych občanov/zdravie/ a nie na kraviny. Takáto neschopná, škodlivá totalita nebola ani socializmus s jeho chybami.
Nefandím Le Penovej, ale potrestali ju za to, že zverejnila len pravdu, toto je výsmech klamárov a manipulátorov z EÚ, z ktorých väčšina ani pravdou nedýchajú! Tomu to sa klaniate páni politici???
Palo, pravdu si napísal! ++++++++++++++++++++++++
presne! ++++++++++++++
ale na Slovensku ešte stále máme veľa "slepých", ktorí to nevidia, na škodu SR.
Odporúčame