Najstrašnejší hoteloví hostia – čo prezradili recepční a chyžné?
Poznám jeden ´´old fashioned hotel ´´ v UK.
Zvonku vyzerá trochu zanedbaný, spoločne priestory sú ako pred 100 rokmi ( izby sú však moderne vybavené, Wifi je samozrejmosťou ). Hostia tento hotel milujú , aj keď je dosť drahý, tak je skoro vždy plne obsadený. Takmer každý rok sa tam aj ja zastavím, hoci len na malý drink.
Avšak takí hostia ( Amíci sú väčšinou slušní, takže ide hlavne o domácich Britov , najmä Škótov. ) , ktorí vyrobia nejaký problém sa dostanú na listinu ´´Persona non grata ´´ , a recepčný resp. pracovníčka na rezervačnom oddelení takého hosťa odmietne slušnou formou ( zaklamú , že nemajú žiadne voľne miesto na daný termín ). Okrem toho samozrejme ak niekto poškodí zariadenie vo svojej izbe tak to dostane k úhrade. Viem , že boli aj takí , ktorí zaplatili mastnú pokutu za nejakú škodu , napriek tomu sa tam chceli vrátiť ( beznádejne ) .
P.S. Chcel som tým len povedať , že hosť by mal byť vždy na prvom mieste, avšak len taký hosť , ktorý si to zaslúži.