Pripájam sa k blahoželaniu ! Je tiež krásne vidieť , že prišli aj bývalé hráčske legendy.
( verím, že gratulanti hoci len na diaľku boli tiež Pollák, Ondruš, Kozák, Moder, Jurkemik,
Viktor, Moravčík, Štambacher, Gajdušek atď , atď )
O problémoch , ktoré má Márian Masný sa už všeličo popísalo , avšak dúfam , že Dušan G.
sa tiež aspoň telefonický ku gratulantom pripojil.
To samozrejme nie je kritika, len želanie so spomienkou na futbalové časy minulé.
Vengloš a Ježek boli asi najlepší, a u nás určite aj najobľúbenejší futbaloví tréneri .


