Nestalo sa prvýkrát ( za posledných 22 rokov ), že naše mužstvo prehralo vyhratý zápas.
Myslím si, že ide o mentálne zlyhanie, možno to máme my Slováci niekde v génoch, poľavenie
v koncentrácií, a blamáž je na svete .
Hráči určite mali na to , aby niečo dosiahli . Ani ja nedokážem predýchať 3. tretinu s Bielorusmi, avšak nejdem nikoho ukameňovať. Treba sa pozrieť aj na to koľko zranení mali na týchto MS naši.
P.S. Aj majster tesár sa utne. MS ešte neskončili , a zaujímavých výsledkov už bolo viac než dosť.
Rusko 0:3 ; Kanada 0:4; Švédsko 0:6; Dánsko ( štvrťfinalista ) 1:10


