Mariánovi držím palce , aby čo najúspešnejšie dokázal bojovať so svojim zdravotným problémom.
Vždy som si ho vážil aj ako hokejistu aj ako človeka.
V dávnej minulosti som ho viac krát počul keď poskytoval rozhovor na Hlase Ameriky , väčšinou vtedy keď Nordiques hrali vonku proti Capitals. Naposledy zaujímavo rozprával v slovenskom rozhlase asi pred 2 rokmi. Marián si tiež vie stať pevne za svojím názorom , no nepôsobil nikdy vyslovene konfrontačne.
A niektorým diskutujúcim by som odporúčal, aby sa už konečne nad sebou trochu zamysleli.


