Len malá poznámka ja ti povolím skrutky na kolese od auta a ty havaruješ.No a ja začnem ťa obviňovať,že si havaroval. Tak to bolo aj s 10 ročnou vládou pravice,ktorá dovolila privatizovať všetky lukratívne činnosti v nemocniciach a nemocniciam nechala len to čo už nikto nechcel a dnes obviňuje nemocnice a zdravotníctvo,že je v biede.Ešte si pamätáme na Zajaca.....Miesto toho aby pravica prijala sebareflexiu dnes obviňuje zo svojej lotroviny Fica.na záver s licenciou sa udeľuje aj rozsah činnosti,a teda z toho vyplýva aj obrat a platby poisťovní.........,


