Parlamentné karty miešajú trójske kone
Pravicové strany majú na to aby bez Bugára zostavili vládu a ja byť Ficom by som sa ani tomu nebránil a s radosťou by som im dopria aby mohli poplniť tie sľuby čo dávali podnikateľom,učiteľom,sestrám,živnostníkom a kade komu.Slovensko bude v druhom roku v bankrote .Pritom Sulík vykrikoval Ficovi,že mu nechali prázdnu špajzu,ale Fico im necháva prosperujúcu ekonomiku.Fico musí aj za cenu debaklu Slovenska presvedčiť občana,aby si v budúcnosti nerobil z volieb srandu.Naozaj najlepšie na tento stav bude pre Fica vzdať sa mandátu zostavenia vlády.Danko pozabudol,že časť voličov Smeru podporila SNS,aby sa dostala do parlamentu a potom tvorila spolu so Smerom vládu.Stalo sa ale niečo čo ťahá SNS k Sulíkovi.Danko na túto skutočnosť zabúda a v ďalších voľbách mu to voliči spočítajú.