Inak musím súhlasiť,aj keď chápem,že za daných podmienok to tak vychádzalo,len nerozumiem ako mohli dostať sudcovia po dvesto Euro valorizáciu.Tu je niečo čo musí každému vykrútiť krk. Naozaj neviem prečo sa Smer s takým stavom zmieril.veď to bol pľuvanec do tváre dôchodcov voči sudcom.Keby sudcovia neboli vyvoleným národom,tak by to dôchodcovia boli prijali.Presne tak si vykrúti krk Sulík,keď dá učiteľom 25% valorizáciu v r.2016.Do ulíc dostane všetkých vo výrobnej sfére čo na tie platy učiteľov pracujú a nemôžu mať len tretinové platy učiteľov.Ešte sa zasmejeme a možno si aj poplačeme.

