To staré porekadlo"Malý dvor a veľký bič" naozaj na Slovákov platí. Nech sa robí čokoľvek pre občanov všetko sa pošpiní či je to Jaguár,alebo obchvat BA naozaj nech je to čo koľvek.Niekedy je naozaj človeku do plaču,že na Slovensku je taká nevraživosť a končiac hlúposťou.Keď som sledoval tých "analytikov" z pravého krídla ako spochybňovali obchvat okolo BA som až žasol.Všetci na ten obchvat čakajú desaťročia a dnes sa niekto vynorí a zahrá sa na odborníka. No a média na Slovensku mu okamžite dajú priestor,pretože oni sú za filozofiu " Čím horšie tým lepšie"


