Fico sa pýta: Kde je účtovníctvo pána Matoviča? U babky na pôjde?
Nech si myslí kto chce čo chce ,ale Matovič je chorý človek.keď niečo domrvý,tak potom povie,že to zámerne aby zistil čo vie protistrana.Najskôr predal firmu,ale nie živnosť.Načo je niekomu firma bez živnosti a zariadenia?Keď už,tak mal predať pohľadávky a nie firmu.Potom v zápätí anuloval predaj,prečo ho potom realizoval?Prečo učtovnú dokumentáciu tvrdil,že dal kupujúcemu a ten jú zničil,keď nakoniec povedal že je u babky na povale.Ako mohol predať firmu za 340 tisíc,ke´d to kupujúci poprel,že toľko peňazí ani nevidel.No a potom tá rošáda okolo 220 miliónov je komický galimatiáš,pretože tam sa stratil nejaký milión,ale na tom Matovičovi vraj nezáležalo.Kto asi tomu bude veriť?Matovič je hoštaplér a čo perfektne ovláda je,že Fico je zlodej.Stručne zhrnuté je,že Matovič keď´ chcel vymáhať pohľadávky,tak by nebol predával firmu,ale len pohľadávky.Matovič sa potreboval rýchlo zbaviť firmy z dôvodu schodku na daniach a potom jú získať späť to aj vykonal.Jednoducho je podvodník!