Šafárenie v Púchove vyšetruje polícia
Súhlasím,že je potrebné potierať akúkoľvek korupciu a krádeže,ale je zaujmavé,že doposiaľ boloti cho okrem Matoviča ktorý je profik vo vynaliezavosti,pretože nikdy sa nič nedokázalo,ale dnešná aktivita je natoľko spolitizovaná,že sa dávajú prešľapy iných subjektov na stranu Smeru a to je neserioznosť. Mestá mali premasírovať už skôr,aj pána doktora Kostku,dokonca ktorého kšeft zariadil ešte Pentiarik a dnes to hodiť na Fica.Je to politický a mediálny hyenizmus.Ale čo už morálka a slušnosť sme hodili za plot a prevzali sme divadlo podľa vzoru USA.Horšie na tom je,že ešte veľa občanov nedorástlo na úroveň.kde by analyzovali podsúvané informácie médii,ale berú ich automatický za pravdu.Ja súhlasím,že sa musí každý zlodej postaviť pred pranier,ale nepresúvať chyby niekoho na inú osobu,ktorá s tým nemala nič spoločné.