Slovensko musí vysvetľovať, prečo chráni vodu
EU sa správa voči Slovensku ako voči svojej kolónii pretože nám chce natlačiť to čo ona sama nechce,zobrať si zo Slovenska čo chce a za čo chce, zmraziť fondy ako sa jej zachce.To aby si niekto robil nárok na surovinové zdroje cudzieho štátu tu ešte nebolo a voda je rovnako surovinou ako ropa a iné nerasty.Voda je rovnako bohatstvom štátu na ktorom sa nachádza ako všetko bohatstvo na jeho území.Každý štát obchoduje s týmito komoditami tak ako uzná za vhodné a nikto nikoho nemôže donútiť,že musí tieto komodity "darovať"iným.Ani Slovensko nedostane nič zadarmo.A eurofondy?,Za tie eurofondy muselo Slovensko draho zaplatiť , Bohunicami,znížením dobytka a ošípaných,znížením ha viníc,rozpustením JRD a privatizáciou,kde sa majetok všetkých občanov musel rozdať tým pravým aj na západe a nakoniec Slovensko do EU musí platiť každoročný poplatok,ktorý by sa na Slovensku lepšie uplatnil,ako tie fondy,ktoré sú limitované na cielené oblasti a nie potreby Slovenska.To povedal aj Sulík.....