Vysokoškolák bodol na internáte spolubývajúceho
To čo je v školstve s tým čo si popisoval nemá nič spoločné.Školstvo sa zopsulo po 89 roku nadobro,pretože sa dával priestor rôznym raubírom čo zakladali všeliake školy a výsledok vidíme dnes a k tomu sú´ ďalšie požiadavky "bezdomovcov",aby mali toľko slobody,že budú učiť len to čo oni uznajú za potrebné a nebu mať ani triedy a žiaci si môžu robiť čo chcú.Tu je pes zakopaný a toľko titulov čo sa dnes vyprodukovalo nezaznamenalo žiadne obdobie.Mnohí magistri a Bc. by dnes neurobili ani maturity.Kto má peniaze automatický má titul ,že nepedagogický zamestnanci v školstve by mali mať min.mzdy 400Euro.Tak toto nepotrebuje komentár.