Dobre si história pamätá ako také šírenie čoho koľvek nakoniec dopadne.Hitler šíril na východ "Nový poriadok" tento "Nový poriadok" dnes prevzali USA a vidime rozvrátené krajiny Afganistan,Irak,Líbya,Egypt,Sýria,Ukrajina,Somá lsko.Mám sa zmieniť aj o šírení kresťanstva v Južnej Amerike,alebo šírenie Islamu v severnej Afrike?Každé toto šírenie ideológie necháva po sebe rieky vytečenej krvi nevinných obetí,len Irak vyše 100000 tisíc.Každý má právo žiť tak ako chce a žili jeho predkovia a nikto nemá morálne právo mu vnucovať cudziu kultúru ani pod rúškom demokracie,pretože aj tá demokracia má 100 podôb.


