Kto v Eur´pe napína svaly?Nie je to Holand,Merkelová,Camerón?Putin ke´d sa vyjadruje nikdy sa nevyhráža,ale vyjadruje sa kultivovane bez afektovania moci,ale presne k veci.Tak kto je bližšie k Hitlerovým prejavom?Druhá vec je,že za 40 rokov ČSR hoci bola vo Varšavskej zmluve nikdy sa nezúčastnila na žiadných vojnových dobrodružstvách ako je tomu dnes a dokonca už máme pomáhať aj udržovať kolóniu v Mali pre Francúzko.Je to niečo čo nemôže spadať do povinnosti z členstva v NATO.Dostali sme sa do poriadného bahna aj morálneho. .


