Úžera sa bude dokazovať ľahšie, stíhať za ňu budú aj firmy
Treba sa zamyslieť za ktorých vlád vznikli takzv.nebankovky.nebolo to náhodou za Dzurindových vlád?Vie nekto aké zmluvy sa podpísali?Nie náhodou praktický nevypovedateľne,Prečo dnes ešte fungujú aj nebankovky bez nových licencii?nie je to preto,že tie ich staré sa nedajú zrušiť?Je až do smiechu,keď dnešná opozícia navrhuje,aby vláda už dnes neuzatvárala žiadne zmluvy a pozabudla na skutočnosť,že zlepenec uzatváral zmluvy,keď už bolo po voľbách,ale ešte nebola vláda odovzdaná.Ten zlepenec ale nemal uzatvárať žiadne zmluvy,lebo už na ne nemal mandát a bol len do predčasných volieb. volieb .Taká opozícia nemá súdnosť a ani charakter.