Je to jednoducho strach,pretože v tomto čase vedenia vojny je najbezpečnejšie zhora,ale nikdy sa tak vojna vyhrať nedá.Nasadiť pozemné jednotky si vyžaduje nasadenie aj totálných zdrojov na vedenie takej vojny.IS nie je klasická armáda a každého vojaka bude striasať,keď pri myšlienke zajatía by mu mali zaživa odrezať hlavu.Táto vojna by musela byť tak bezpečne vedená,aby likvidovala všetko čo sa nachádza pred frontom a armáda by len obsadzovala dobité územia.Ten strach nemajú len USA,pretože ani Rusko neuvažuje nasadiť pozemné jednotky.IS je niečo,čo možno pochopiť ako inštitúciu z pred tisícročia a očami dneška jú jednoducho nevieme pochopiť..


