Presne tak!Prečo sa privatizovali všetky činnosti v nemocniciach,ktoré prinášali zisk,alebo boli pre nemocnicu lacnejšie ako po privatizácii.Prečo sa privatizovali služby,ako upratovanie stravovanie,dialýza,záchranky a pod?Všetky hrozienka sa za Zajaca vybrali z nemocníc a dnes sa netreba tomu diviť,že idú nemocnice do straty. Štát dával dotáciu na záchranky 800 tisíc ročne na jedno vozidlo.nemohla to dostať nemocnica,pretože aj tak jej toho pacienta dovezú ?Všetko je to Miklošova teória privatizácie pri ktorej sa Slovensko stalo nájomníkom vo vlastnom štáte.Pravica je nešťastím Slovenska a išlo jej len o úzku skupinu podnikavcov.Je naozaj smiešne dnes vystupovať proti nejakej kompe na Dunaji či má denne vykonať 20,alebo 40 plavieb.To naozaj už tá opozícia nemá nič múdrejšie,


