ha ha ha
nevedomost keby nadnasala, tak by si lietal ako gagarin
ha ha ha
nevedomost keby nadnasala, tak by si lietal ako gagarin
je zaujimave, ze rakusania sa zaoberaju vyssim zdanenim osob s prijmmi 300 000, 400 000 a 500 000 euro a vyssie ako i so zdanenim nehnutelnosti nad 1 milion euro
to len na sk je snaha zdanit kazdeho cez dph
je zaujimave, ze rakusania sa zaoberaju vyssim zdanenim osob s prijmmi 300 000, 400 000 a 500 000 euro a vyssie ako i so zdanenim nehnutelnosti nad 1 milion euro
to len na sk je snaha zdanit kazdeho cez dph
az zanikne v madarskom jazyku......
ukradli mi kvetinac zo zahrady - urcite ma v tom prsty fico :-)))))
a uz je to tu, mnasirovanie zvysovanim dani - dph - a co tk porovnat to s dph v rakusku a ci nemecku ?!?!
laska moja, nie som ficovolicka - no na druhej strane vidim, ako niektor by najradsej oponentov poslali do vesmiru
pokial viem, tak radicova a spol hlasali toleranciu a novy smer - vyklulo sa z toho to iste, ako ked nastupili po meciarovej vlade - nemaju nic noveho na sklade
noooo - arogancia ti nechyba - to je ta tolerancia, co hlasa sdku ???
tak skusme rozmyslat v tvojej rovine - zastavim dialnicu, dam nove vyberove konanie a tak prerozdelim peniazky - cize kradnem
o akom setreni to rozpravas - ved miklos pripravuje ludi na zvysenie dph - so zvysovanim dani ma skusenosti z minula
zatial, co ty sa ohanas minulosto, miklos ti pripravuje prekvapenie - zamysla sa vazne nad zvysenim dph
a demokracia je v prdeli - chovas sa ako modry bolsevik
este si nepochopil, ze referendum je marketingovytah sas? preco potom podpisy odovzdavali neskorsie, ako planovali..... je to skryta reklama sas a nikoho ineho
sas je vo vlade, tak nech sa cini a presadi body, ktore su v referende. chcu setrit a na druhej strane chcu minat
no nerob si srandu - zvysovanie dani sme tu u miklosa mali i v minulosti - chova sa ako feudal, mam malo penazi, tak natrcim ruku k tym najchudobnejsim
banky ozdravene za 100 miliard a predane za 60 miliard - to je prava logika miklosa
Odporúčame