nemas ani paru o menach, ale si najmudrejsi na svete..... karolko
nemas ani paru o menach, ale si najmudrejsi na svete..... karolko
a co ked sk si bude musiet pozicat - na to nemyslis..... vidiet, ze pre inych nevidis vlastny prah
normalne som schytala zachvat smiechu - niekto normalny - Berci - ked bili sudicky u tvojej postielky, tak ti nadeliliiiiii - ved obrazok hovori za teba :-)))
no ked sa chvalis, co kvalitne sme dostali do vlady - poviem ti, ze v mojom podniku by si z nich nikto ani nezacal....
ale, ale... nevyhovaraj sa - prob;lemom nie je poidpis fica, ale negativne stanpovisko stran ptravicoveho zamerania - nie je to dobra vizitka pre sk
kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepsie.... kratkozraky je ten tvoj prispevok....
tak naivnejsie vysvetlenie som uz davno nepocula - :-))))))))))))))))))))))))
tu sa da pobedat len - AKO CHUTI MOC, ze pan sulik
dobra to blbost- prijde k nam niekto z eu a bude platit malymi mincami - a obchodnik nemoze odmietnut -inak eu zasiahne a co potom ...?
a co tak durkovsky - pri nom sa ti nozik neotvara vo vrecku?!?!
vilko moj - je chmel dochodcom - je, tak nech sa rozhodne - minister, alebo dochodca !!
a kde mas tych 50-62 rocnych - ti sa budu pozerat cez prsty..... ?
ma vladnut ..... alebo to berie ako dohodu o vykonani prace?
vidiet, ze zivotne skusenosti este nemas...... inak kto ze to mal na starosti ochranu Buscha pocas navstevy v Bratioslave.... snad si tolko pamatas
Odporúčame